Máme šteniatka!

V magický dátum 23.1.2023 sa narodil náš L-vrh. Máme 4 psíkov (2 blue merle a 2 tricolor) a 3 sučky (1 blue-merle a 2 trikolor).

Julzar Lovely Lucy čaká na svoju novú rodinu. Má vynikajúcu povahu, je kontaktná a nebojácna. Veľmi nám na našich šteniatkach záleží, preto jej hľadáme tú najlepšiu rodinu, kde jej budú venovať svoj voľný čas, kde nájde láskavé ruky a slovo.

Má veľký potenciál, preto by sme radi našli niekoho so záujmom o výstavy, prípadne aj chov s PP.

Odber možný ihneď.

V prípade seriózneho záujmu nás kontaktujte. Sme Vám k dispozícii a radi zodpovieme prípadné otázky. 

Otcom je náš mladý psík - Felix (CAC - víťaz triedy strednej na KV v Budapešti, res. CAC), mama je naša milovaná MultiCH. Julzar Desert Rose (Šampiónka šteniat, juniorov, Šampiónka Slovenska, Poľska, Klubová víťazka). 


 20 dňové šteniatka

psíčkovia Leonardo a Luxurious
psíčkovia Leonardo a Luxurious
psíčkovia Lexxus a Legend
psíčkovia Lexxus a Legend
sučky Love you, Lady Leona a Lovely Lucy
sučky Love you, Lady Leona a Lovely Lucy

Lexxus
Lexxus
Leonardo
Leonardo
Luxurious
Luxurious
Legend
Legend
Lady Leona
Lady Leona
Love you
Love you
Lovely Lucy
Lovely Lucy

Všetky šteniatka z našej chovateľskej stanice MAJÚ preukaz o pôvode. Odchádzajú do nových domovov najskôr vo veku 7-8 týždňov, 1 x vakcínované, 3-4 x odčervené, začipované, s vystaveným pasom, certifikátom z vyšetrenia očného pozadia a kompletným štartovacím balíčkom, aby to noví majitelia mali zo začiatku čo najjednoduchšie. Samozrejmosťou je doživotné poradenstvo.

Chov či účasť na psích výstavách uvítame, no nie je to podmienka. Pre nás je dôležitejšie, aby šteniatka išli do milujúcich rodín, kde budú ich právoplatným členom a budeme od nich dostávať priebežné správy, či fotky. Chceme ostať v kontakte.