vrh M narodený * 29.1.2024

4 psíčkovia a 1 sučka

Otcom je náš mladý psík - Felix (CAC - víťaz triedy strednej na KV v Budapešti, res. CAC), mama je naša milovaná JCH. Julzar Isabelle (Junioršampiónka, Juniorská Klubová víťazka, Juniorská víťazka plemena). 

Rodičia sú vyšetrení klinicky a geneticky na väčšinu ochorení.

Šteniatka budú v čase odchodu do novej rodiny 1x zaočkované, min. 3x odčervené, začipované, budú mať Petpas, preukaz o pôvode, certifikát z klinického vyšetrenia očí vo veku 6 týždňov a genetické testy. 


 6.- dňové šteniatka20. dňové šteniatka27. dňové šteniatka5. týždňové šteniatka

Niektoré šteniatka je ešte možné si rezervovať.

Odber po 25.3.2024.


Všetky šteniatka z našej chovateľskej stanice MAJÚ preukaz o pôvode. Odchádzajú do nových domovov najskôr vo veku 7-8 týždňov, 1 x vakcínované, 3-4 x odčervené, začipované, s vystaveným pasom, certifikátom z vyšetrenia očného pozadia a kompletným štartovacím balíčkom, aby to noví majitelia mali zo začiatku čo najjednoduchšie. Samozrejmosťou je doživotné poradenstvo.

Chov či účasť na psích výstavách uvítame, no nie je to podmienka. Pre nás je dôležitejšie, aby šteniatka išli do milujúcich rodín, kde budú ich právoplatným členom a budeme od nich dostávať priebežné správy, či fotky. Chceme ostať v kontakte.