.

kto hovorí, že pes nemá dušu, nikdy nemal kóliu


Hľadáte psíka na celodenné leňošenie ale aj celodenné výlety? Ste na správnom mieste, kólia tieto obe činnosti zvládne s prehľadom. Ešte k tomu aj zbožňuje deti!


Naša chovateľská stanica kólií dlhosrstých Julzar je miesto, kde sa záväzok ku kvalite, zdraviu a kráse premieňa na štvornohých spoločníkov, ktorí obohatia váš domov láskou a eleganciou.

Naša chovateľská stanica je hniezdom pre jedno z najikonickejších a nezameniteľných plemien – dlhosrstej kólie. S bohatými skúsenosťami a hlbokou láskou k tomuto plemenu sme sa stali synonymom pre zodpovedný a etický prístup k chovu.

História dlhosrstej kólie je popretkávaná príbehmi vernosti a elegancie. Pôvodne využívané ako pastierske psy vo svojej domovskej Škótskej vysočine, kólie sa stali obľúbenými pre svoju inteligenciu, dobrú povahu a nádherný vzhľad.

Štandard plemena od nás požaduje nielen ušľachtilý vzhľad, ale aj zdravú stavbu tela a vyrovnanú povahu. Naše kólie sú vynikajúcim príkladom týchto štandardov.

Investujeme nielen do estetického vzhľadu našich psov, ale predovšetkým dbáme na ich zdravie. Pravidelné zdravotné prehliadky, vyvážená strava a dostatok pohybu sú pre nás samozrejmosťou.

So šteniatkom z našej chovateľskej stanice získate nielen nádherného psa, ale skutočného priateľa, ktorý je výsledkom generácií lásky k plemenu, starostlivosti a profesionálneho prístupu. Váš nový spoločník už netrpezlivo čaká, aby sa stal súčasťou vášho života.